مقدمات کار با سیدباکس - تورنت لیچ

ابتدا وارد لینکی که تحت عنوان "اطلاعات اکانت شما ... " براتون تیکت شده و یا به ایمیل شما ارسال شده مراجعه کنید.
پیج تورنت رو انتخاب سپس :

1-با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور به صفحه کاربری خود وارد می شوید:


- برای افزودن فایل تورنت Add Torrent را انتخاب میکنیم.
سپس پنجره زیر نشان داده میشود که چند راه برای افزودن تورنت داریم:
1- انتخاب فایل تورنت از رایانه شخصی شما - بعد از اضافه کردن فایل می توانید آن را در قسمت File Manager مشاهده کنید.
2- اضافه کردن فایل مگنت یا تورنت از طریق آدرس اینترنتی.
1- مشاهده پیشرفت فایل تورنت ( اندازه، وضعیت فایل تورنت،سرعت دانلود و آپلودو ...)
2- فایل ذخیره شده،قابل مشاهده در فایل منیجر.
1- جهت ساخت فایل Rar,Zip,Tar و تکه تکه کردن فایل یا پوشه:  راست کلیک بر روی فایل یا پوشه مورد نظر و انتخاب New Archive، سپس پنجره زیر نشان داده می شود که میتوانید این کار را به راحتی انجام دهید.


نحوه گرفتن اسکرین شات
برای اسکرین شات گرفتن 2 روش وجود داره:
1- بعد از اتمام دانلود فایل ، شما ابتدا فایل مورد نظر رو انتخاب سپس از طریق تب Files و با کلیک راست کردن بر روی فایل و انتخاب Screenshots می تونید از فایلتون تصویر بگیرید. البته در این مرحله عکس ها به صورت فریم به فریم و هر فریم به صورت جدا از هم قابل دریافت هست.
2- ولی اگر میخواهید اسکرین شات به صورت پیوسته و از تمام فایل تصویری به صورت یک فایل jpg باشه ، باید از طریق رپیدلیچ انجام بشه ؛ از تب MTN فایل خود رو انتخاب و سپس اقدام به تهیه اسکرین شات نمایید.

و سایر امکانات دیگر که استفاده از آن به همین صورت ساده و آسان است.

2- ترکر IPTorrent و سابر ترکرها
جهت جستجوی فایل و دانلود از ترکر های خصوصی ,TVT,IPT  به این صورت عمل کنید:
شما میتوانید در سمت راست قسمت بالای پنل کاربری، قسمت جستجوی فایل را مشاهده کنید: IPTorrent را انتخاب کنید.عبارت مورد نظر را جهت جستجو وارد کنید و همچنین قسمتی که میخواهید فایل در آن جستجو شود را انتخاب کنید.
بعد از یافتن فایل مورد نظر به صورت شکل زیر ،با کلیک راست روی فایل، آن را به سیدباکس اضافه کنید:با کلیک روی Load فایل جهت دانلود به سیدباکس اضافه خواهد شد و در پنجره بعدی بدون اعمال تغییر آن را OK کنید.
این قابلیت برای ترکرهای عمومی هم به همین صورت استفاده میشود.

3- دانلود فایل های دلخواه


گاهی اوقات نیاز دارید فقط بخشی از فایل های تورنت رو دانلود کنید و حتما وقت و فضای دخیره سازی برای شما مهم می باشد برای اینکار به روش زیر عمل کنید:
در پنجره Add Torrent ابتدا گزینه مشخص شده را فعال کنید و سپس فایل تورنت را اضافه میکنیم


این گزینه باعث میشه که تورنتی که شما اضافه میکنید به صورت اتوماتیک شروع به دانلود نشه و شما بتونید فایل یا پوشه هایی را که میخواهید دانلود شود یا نه در تب Files مشخص کنید ،این عمل در ابتدا حجمی اشغال نمیکند؛


سپس تورنت مورد نظر را انتخاب می کنید و در تب Files محتویات فایل تورنت نشان داده میشوند ، در اونجا میتونید مشخص کنید چه فایلی دانلود نشود ، برای اینکار روی فایل راست کلیک و سپس Priority-->don't download را انتخاب میکنید. بعد از مشخص کردن می تونید فایل تورنت را Start کنید تا پروسه دانلود شروع شود ، شما همچنین میتونید درصد پیشرفت فایل های دانلودی را در تب Files مشاهده کنید تا به محض تکمیل ، فایل تورنت را متوقف کنید.


4- سرویس رپیدلیچ

علاوه بر سیدباکس،سرویس رپیدلیچ نیز در اختیار شما قرار میگیرد که شما توسط این سرویس میتوانید فایل هایی دانلود شده از طریق تورنت را مدیریت کنید(ساخت عکس، فشرده سازی و ..) و همچنین دانلود از سایتهای رایگان مانند( یوتیوب ، مدیافایر، مگا ، 1fichier و ... )

5- صفحه مخصوص دانلود : بلافاصله بعد از دانلود فایل از تورنت و یا رپیدلیچ، فایل شما آماده دانلود می باشد:

6-ریست کردن پلن 'جدید'
در صورتی که به هر دلیلی ارتباط شما با پلنتون قطع بشه،این امر باعث میشه که شما دیگه نتونید از پلن استفاده کنید و یا تورنت جدیدی اضافه کنید ؛ برای اینکه ارتباط شما دوباره با پلن برقرار بشه باید اونو ریست کنید که این عمل توسط صفحه ریستی که براتون فرستادیم انجام میشه : نام کاربری تون را وارد و پلن رو ریست میکنید.


اكنون شما مقدمات استفاده از سیدباکس را آموخته اید برای کسب اطلاعات بیشتر یا هر گونه سوال تیکت ارسال کنید.

با تشکر تیم مدیریتی سیدباز
  • Email, SSL
  • 58 کاربر این را مفید یافتند
آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟