سوالات متداول

1.سیدباکس -تورنت لیچ چیست؟
اکثرفایل های موجود در اینترنت اعم از (صوتی ،تصویری ، نرم افزارها ،بازی) ابتدا توسط فایل تورنت انتشار پیدا میکنند،از این رو شما به راحتی میتوانید توسط یک سیدباکس-تورنت لیچ ،فایل تورنت انتشار یافته در ترکر های عمومی و خصوصی را ابتدا با سرعت بالا روی سرور های ما دانلود کنید ، اکنون این فایل مستقیم شده است ، پس این فایل مستقیم شده را از روی سرور های ما به راحتی دانلود و در صورت نیاز سید دهی نمایید .مزیت تورنت نسبت به آپلودسنتر ها اینه که به خاطر غنی بودن بیت تورنت ، اگر شما فایلی رو در اونجا پیدا نکردید حتما در تورنت پیدا خواهید کرد و این مزیت عملا شما رو از تمامی آپلودسنتر های موجود بی نیاز خواهد کرد، به طور خلاصه : با یک سیدباکس دنیای اینترنت زیر دستان شما خواهد بود :)

2. پس از سفارش چه امکاناتی در اختیار من قرار میگیره ؟ 
رابط کاربری اختصاصی تورنت و همچنین رپیدلیچ که میتونید تورنت هاتون مدیریت کنید ( افزودن ، ویرایش ، حذف ) ، فضای مصرف شده و باقی مونده دیسک رو مشاهده کنید و فایل هاتون رو دانلود کنید.

3. من به ترکر خصوصی دسترسی ندارم، چه کار کنم؟
نگران نباشید؛ سیدباز برای شما دسترسی به ترکرهای خصوصی IPTorrents وHD-Torrents را فراهم کرده است (در صورت نیاز دعوتنامه اختصاصی تیکیت ارسال کنید. )، شما میتوانید از طریق پنل تورنت ، فایل مورد نظر خود را در این ترکرهای خصوصی و پرکاربر جستجو و دانلود نمایید.

4.چقدر طول میکشه تا حسابم فعال بشه ؟

با توجه به کانفیگ پلن ، حداکثر 3 - 24 ساعت بعد از اینکه سفارش تکمیل شد ، اطلاعات دسترسی به پلن - علاوه بر اینکه براتون تیکت میشه ، به ایمیلتان هم ارسال خواهد شد .برای اطمینان پوشه Spam نیز چک شود )

5.آیا من میتونم فایل هام رو Zip ، Rar یا Tar کنم ؟ یا از حالت فشرده خارجشون کنم ؟
بله این امکان به صورت کامل وجو دارد.

6.آیا محدودیت خاصی برای تورنت هایی که میخوام دانلود کنم وجود داره ؟
نه ، هیچ محدودیتی وجود نداره.

7.آیا میتوانم از رپیدلیچ استفاده کنم؟
بله. رپیدلیچ اختصاصی در اختیار شما قرار میگیره برای مدیریت فایل های دانلود شده از تورنت، همچنین لیچ فایل از سایتهای رایگان (یوتیوب،مگا،مدیافایر، 1fichierو... ).

8- تورنت من تکمیل شده ولی سید دهی رو انجام نمیده ،علتش چیه؟
به خاطر اینه که تورنتی که شما دانلود کردید و تموم شده ، الان Peer ی نداره که  بخواد قسمتی از فایل تکمیل شده شما رو بگیره و در نتیجه سرعت آپلود شما بالا نمیره یا صفر میمونه، اگر تورنتی بعد از تکمیل شدن تعداد Peer بالاتری داشته باشه آپلود شما هم بالاتر میره.به خاطر اینه که تورنتی که جدیدا ریلیز شده رو شما دانلود کنید بیشتر میتونید سید دهی کنید. 

9. امکان MTN و Video Stream وجود داره؟

بله. امکان ساخت عکس از فایلها هم در رپیدلیج و هم از طریق پلن تورنت وجود دارد. همچنین شما میتونید به طور مستقیم فایل های تصویری دانلود شده را از طریق صفحه مخصوص دانلود نیز مشاهده کنید.

10.آقا اینجا سر گردنس مگه ؟ ارزون تر بده بابا مشتری شیم.
اگه سرور مطمئن ارزونتر پیدا کنیم ، حتما قیمت ها هم ارزونتر میشه ، اما با این قیمت فعلی سرور ، ما سعی کردیم حداقل قیمت و تعدا کاربر برای هر سرور رو در نظر بگیریم که بتونیم سرویس خوب ( تا اونجایی که بتونیم بدیم :)

11.آیا امکان سفارش حجم دلخواه رو پلن ها وجود دارد؟
بله، برای سفارش پلن در حجم های دلخواه برای ما تیکت ارسال کنید.

12.سوالات بیشتر?  تیکت ارسال کنید.
  • Email, SSL
  • 25 کاربر این را مفید یافتند
آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟