به روز رسانی سرورها

با سلامبه اطلاع کاربران عزیز میرسانیم جهت قدرتمند کردن و سرویس دهی بهتر سیدباکس و لیچ تورنت ، سرور های موجود به قوی ترین و بروزترین سخت افزار ها ارتقا پیدا کردند.علی رغم هزینه کردن بیشتر جهت ... بیشتر »

21st Feb 2020
بروز رسانی سایت

با سلام کاربران عزیز توجه فرمایید فرایند بروزرسانی با توجه به تغییر سورس کد و باز نویسی در حالانجام می باشد و کمی طولانی شده است با عرض پوزش از تمام کاربران به علت به وجود آمدن وقفه در استفاده ... بیشتر »

7th Dec 2019
پلاگین Seedbaz Torrents Adder برای مرورگر موزیلا فایرفاکس

معرفی و دانلود پلاگین Seedbaz Torrents Adderشما میتوانید توسط این پلاگین فایل های تورنت دانلود شده رو حتی بدون باز کردن و باز بودن پلن ، به صورت مستقیم مشاهده کنید و فایل های تورنت رو با یک کلیک از هر ... بیشتر »

5th Jun 2019
سیدباز

با عرض سلام خدمت کاربران عزیز: سایت سیدباز بعد از فراز و نشیب های متعدد و معلق شدن فعالیت آن برای چند وقت به علت شرایط ارزی ، با یک برنامه ریزی دقیق تر مشکلات قید شده برای ادامه فعالیت رو بر طرف ... بیشتر »

19th Feb 2019
بروزرسانی سایت

با سلام خدمت کاربران عزیز...به روز رسانی انجام شد.1397/09/10به اطلاع میرسانیمبه منظور بررسی و بازبینی و رفع نواقص موجود - قصد به روز رسانی سایت رو داریمبا توجه به پیش بینی های صورت گرفته زمان آماده ... بیشتر »

5th May 2017